
Інтерактивний дитяча іграшка м'який вихованець котик співає ходить реагує на дотик кошеня з повідцем повторює слова виляє хвостом
1 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (73) 208-35-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтерактивний м'який улюбленець "Котик"
Інтерактивний улюбленець "Котик" — це чудова іграшка, яка стане справжнім другом для вашої дитини. Має вигляд і поводиться вона майже як реальна тваринка, що робить гру неймовірно цікавою та захопливою.
Цей м'який улюбленець вміє ходити, виляти хвостиком і реагувати на дотики, що надає йому особливого шарму. Дитина зможе насолоджуватися безліччю веселих моментів, граючи з ним.
Особливості:
- Розмір: 32х15х31 см;
- Керування: повідець дає змогу легко керувати улюбленцем;
- Співають: виконує пісеньки англійською мовою;
- Реакція на дотик: реагує на дотик до голови, виливаючи хвостиком і видаючи звуки;
- Дія: за короткого натискання ходить, співає пісні, виляє хвостом і виконує рухи голови;
- пор: у разі довгого натискання вмикається режим повторення голосу;
- Аксесуари: знімний нашийник і мисочка з їжею;
- Живлення: працює від акумулятора 3.7 V (у комплекті), рекомендується зарядити перед використанням;
- Заряджання: кабель USB для заряджання входить до комплекту.
Ця інтерактивна іграшка не тільки розважить дитину, а й допоможе їй розвинути почуття дбайливості, уяву та відповідальність. "Котик" стане чудовим другом, який подарує безліч радісних моментів у грі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тварина |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Колір | Білий |
| Особливості | USB-роз'єм, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 32 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








